پرسش‌های متداول

۱- هدف شما از این پروژه چیست؟

چون تا به امروز بستر منسجم و کارآمدی برای عرضه آموزش های ساخته شده در وب فارسی ایجاد نشده است، هدف ما ایجاد کانال توزیع مناسب برای آموزش های تولید شده در ایران و فارسی زبانان در سرار جهان هست. ما دنیایی بهتر را هم برای دانشجویان و مدسین آرزو داریم!

۲- آیا شما پول آموزش ها را به سازندگان آموزش ها می دهید؟

هدف اصلی ما در رسانه آموزشی لیموناد ایجاد کانال توزیع مناسب است، که هر کس بتواند تواناهای خود را آموزش دهد و از آن برای خود درآمد ایجاد کند. در لیموناد تنها آموزش های مدرسان و ناشرانی است، که خود اقدام به انتشار آموزش های خود در این رسانه کرده اند و درآمد هر مدرس و یا ناشر به صورت ماهانه به حساب وی واریز میشود.

 

۳- نحوه استفاده از کد تخفیف لیموناد به چه صورت است؟

کد تخفیف لیموناد را در صفحه دوره آموزشی در نزدیک دکمه خرید در باکس مورد نظر وارد کنید و بروی ثبت بزنید.

همچنین شما می توانید از این کد تخفیف ویژه خریداران اول که تا ۵۰ درصد تخفیف می باشد و قابل استفاده بر روی تمامی آموزش ها لیموناد است limoonadfirst استفاده کنید.

 

۴- لیمو چیست؟

امتیاز های شما در رسانه آموزشی لیموناد با نام “لیمو” شناخته می شود. لیمو ، امتیازیست ویژه که رسانه آموزشی لیموناد جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی کاربران خود اعطا می‏‌کند

چگونه می توانم لیمو دریافت کنم؟

  • دریافت لیمو به ازای هر ورودی که در روز به وب سایت لیموناد داشته باشید.
  • ممکن با خرید یک آموزش لیمو دریافت کنید، دریافت امتیاز لیمو برای هر آموزش متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر آموزش درج شده است.
  • زمانی که شما یک آموزش در رسانه آموزشی لیموناد منتشر می کنید، چه دوره آموزشی چه آموزش تک قسمتی کارشناس مورد نظر می تواند بر اساس سیاست ها تدوین شده در تیم لیموناد به شما لیمو اختصاص دهد.

مزیت و فایده لیمو چیست؟

امتیاز های لیمو شما در رسانه آموزشی لیموناد ماهیت ریالی دارد، ولی به این صورت نیست که شما قابلیت دریافت وجه نقد داشته باشید، بلکه لیمو های شما به حساب کیف پولتان انتقال داده می شود و شما این امکان را پیدا می کنید از آموزش های درون وب سایت خریداری کنید.

ارزش ریالی هر لیمو در حال حاضر چقدر است؟

در حال حاضر ارزش ریالی هر لیمو برابر ۱۰ ریال است.

برای استفاده از لیموهای دریافت شده چه میزان محدودیت زمانی داریم؟
در حال حاضر هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از لیموها نیست، یعنی با گذشت زمان اعتبار لیمو از بین نمی رود.

آیا امکان انتقال لیمو به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال لیمو بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از لیمو‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای لیمو خود سودمند سازید.

آیا می‌توان در ازای لیمو خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

لیمو برای استفاده در رسانه آموزشی لیموناد طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست.

۵-آیا ویدیو ها قبل از انتشار در رسانه آموزشی لیموناد کیفیت محتوایی آنها برسی می شود؟

بله تمام آموزش ها در رسانه آموزشی لیموناد قبل از انتشار از لحاظ کیفیت محتوایی تایید می شود و ویدیوهایی که ارزش محتوایی دارد در وب سایت انتشار می یابد.

۶- آیا با ثبت نام و تدریس در لیموناد من در این شرکت به عنوان شاغل در لیموناد هستم؟

لیموناد تنها یک بستر ارائه و فروش محتوا است و هیچ‌یک از تولیدکنندگان به صورت قراردادی یا استخدامی در لیموناد «شاغل» نخواهند بود.

۷- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس وارد پروفایل شوید در این بخش می توانید اطلاعات کاربری را ویرایش کنید.

برای تغییر ایمیل، تغییر نام کاربری یا حذف اکانت با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌ اید به <a href=”mailto:limoonad@outlook.com”>limoonad@outlook.com</a> ایمیل بزنید.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

 

۸- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam)  خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail  گاهی spam می‌شوند و در حساب کاربری outlook باید پوشه Junk را چک کنید. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

۹- آیا برای شرکت در دوره های آموزشی حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، برای شرکت در هر دوره ی آموزشی چه رایگان چه پولی باید در وب سایت عضو شوید. ولی شما می توانید بدون عضویت آموزش های تک قسمتی، همچنین ویدیوهای معرفی و قسمت های مشاهده قبل از خرید را مشاهده کنید.

۱۰- چگونه باید شروع به کار کنیم؟

قبل از اینکه شروع به ساخت آموزش کنید، یک طرح درس برای آموزش بسازید و و مراحل و قسمت های آموزش را مشخص کنید. برای اطلاع از شرایط و امکانات لازم برای ضبط فیلم آموزشی، می‌توانید دوره آموزشی «ضبط ویدئوی آموزشی با نرم‌افزار کمتاسیا» رو تماشا کنید.

۱۱- کدام یک از محتواهای تولید شده خود را می توانم در لیموناد به فروش برسانم؟

شما در رسانه آموزشی لیموناد در دو حالت محتوا می توانید آموزش های خود را به انتشار برسانید، حالت اول به صورت دوره آموزشی است، که شما امکان قرار دادن قیمت و یا قرار دادن به صورت رایگان در لیموناد هستید، حالت دیگر آموزش های تک قسمتی است که امکان قرار دادن قیمت برای این آموزش ها وجود ندارد و این آموزش ها صرفا به صورت رایگان برای عموم قرار می گیرد.

۱۲- کدام یک از محتواهای تولید شده خود را می توانم در لیموناد به فروش برسانم؟

شما در رسانه آموزشی لیموناد در دو حالت محتوا می توانید آموزش های خود را به انتشار برسانید، حالت اول به صورت دوره آموزشی است، که شما امکان قرار دادن قیمت و یا قرار دادن به صورت رایگان در لیموناد هستید، حالت دیگر آموزش های تک قسمتی است که امکان قرار دادن قیمت برای این آموزش ها وجود ندارد و این آموزش ها صرفا به صورت رایگان برای عموم قرار می گیرد.

۱۳- قرار دادن محتوا به صورت رایگان چه سودی دارد؟

اولین مزیت قرار دادن محتوا به صورت رایگان بالا رفتن سطح دانش و آگاهی عموم جامعه است و  مزیت دیگر که برای مدرس دارد چون این آموزش ها رایگان است مدرس بیشتر شناخته می شود و دانشجویان بیشتر با قدرت بیان مدرس آشنا می شوند و باعث بالا رفتن امتیاز مدرس می شود. همچنین شما با ساختن هر دوره آموزشی بر اساس نظر کارشناسان لیموناد مقداری لیمو دریافت خواهید کرد. «لیمو چیست؟»

۱۴- حوزه کاری رسانه آموزشی لیموناد چیست؟

حوزه فعالیت رسانه آموزشی لیموناد همه فیلد ها و رشته ها است و فعالیت خود را با شعار آموزش برای همه آغاز کرده است و تمام تلاش ما این است که به توانیم تمام حوزه های آموزش را پوشش دهیم. پس شما مدرس عزیز این امکان را دارید که در هر زمینه ای که توانایی دارید اقدام به ساخت و انتشار آموزش ویدیویی کنید

۱۵- آیا امکان دارد که همراه آموزش خود فایل های تمرین نیز قرار دهم؟

بله شما این امکان را دارید که همراه هر درس خود یک فایل تمرین قرار دهید و این فایل نیز باید در قالب فایل فشرده rar و یا zip باشد.

۱۶- نحوه قیمت گذاری در رسانه آموزشی لیموناد چگونه است؟

در زمانی که شما می خواهید دوره خود را منتشر کنید شما قیمت پیشنهادی برای آموزش خود را مطرح می کنید و این قیمت توسط کارشناسان برسی خواهد شد ولی سیاست کاری ما این است که به قیمت پیشنهاد شده شما احترام بگذاریم مگر اینکه قیمت پیشنهادی شما برای آموزش بازدهی فروش کمی داشته باشد.

۱۷- آیا این امکان را دارم که قیمت را در زمان های دیگر تغییر دهم یا یک دوره رایگان را پولی و یک دوره پولی را به رایگان تبدیل کنم؟

بله شما در هر زمان که نیاز داشته باشید این امکان را دارید که درخواست تغییر قیمت را برای کارشناسان رسانه آموزشی لیموناد ارسال کنید و این کار برای شما در اسرع وقت انجام خواهد شد.

۱۸- نحوه ی درآمد ها از فروش های سایت به چه شکل است ؟

به ازای هر فروش دوره ی آموزشی ۵۰ درصد از فروش به مدرس، ۲۰ درصد بازاریابی و ۳۰ درصد لیموناد خواهد شد.

  • همچنین در لیموناد یک پلن ویژه برای مدرسین وجود دارد درصورتی که آموزش توسط خود مدرسین به فروش برسد سهم مدرس از فروش ۹۰% خواهد شد. جهت اطلاع بیشتر وارد صفحه همکاری در فروش لیموناد شوید.

۱۹- آیا این امکان را دارم که برای دوره آموزشی خود تخفیف قرار دهم؟

بله شما این امکان را دارید که در هر زمان به هر میزان و به هر تعداد برای آموزش های پولی خود تخفیف قرار دهید.

۲۰- راه های تعامل و ارتباط با دانشجویان در لیموناد چگونه است؟

مدرسین گرامی از دو طریق امکان تعامل با دانشجویان دارند یکی زمانی که دانشجویان سوال و گفتگویی در یک آموزش ایجاد کنند مدرسین و سایر دانشجویان امکان پرسش و پاسخ در آن بحث را دارند. و همچنین خود مدرسین هم امکان ایجاد اطلاعیه در هر کدام از آموزش های خود دارند.

۲۱- کاربرد اطلاعیه چیست و چگونه باید ایجاد کنم؟

اطلاعیه امکانی کاربردی در لیموناد است که مدرس می تواند از این طریق برای هر دوره آموزشی خود اطلاعه ای جداگانه ایجاد کند که اطلاعیه های ایجاد شده در صفحه همان درس برای دانشجویان نمایش داده می شود، به طور مثال دانشجویان خود را از تغییرات در آموزش خود یا از ساخته شدن سطح جدید این آموزش و یا هر چیز دیگر آگاه کنند.

برای ایجاد اطلاعیه برای هر آموزش به صفحه دوره های آموزشی بروید و بر روی دکمه ایجاد اطلاعیه بزنید و اطلاعیه خود را بسازید.

صمیمانه پاسخگو سوالات شما هستیم …

فهرست