سیستم همکاری در فروش فایل آموزشی لیموناد

سیستم همکاری در فروش لیموناد

با سیستم همکاری در فروش فایل آموزشی لیموناد، هر کس می‌تواند به سادگی برای خود کسب درآمد ثابت و پایدار بدون نیاز به سرمایه از اینترنت است.

سیستم همکاری در فروش یا همان افیلیت مارکتینگ از مهم‌ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است، که هر شخص می‌توانند به راحتی از طریق شبکه‌های اجتماعی خود مثل کانال تلگرام، اینستاگرام، وبلاگ و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد اینترنتی خود ایجاد کنند.

چگونه از سیستم همکاری در فروش فایل آموزشی (افیلیت مارکتینگ لیموناد) کسب درآمد کنیم؟

پیج اینستاگرام

به سادگی می توانید در پیج اینستاگرام خود اقدام به معرفی محصولات آموزشی لیموناد کنید و لینک اختصاصی خود را در بیو و یا استوری‌های اینستاگرام قرار دهید. و با استفاده از سیستم همکاری در فروش دوره آموزشی از صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد کنید.

وبسایت و وبلاگ شخصی

اگر وبلاگ ‌نویس یا صاحب سایت هستید و افراد زیادی روزانه از سایت شما بازدید می ‌کنند و می خواهید یک درآمد ثابت همیشگی برای خودتان ایجاد کنید. شما می توانید در افیلیت مارکتینگ لیموناد ثبت نام کنید و با قرار دادن لینک‌های اختصاصی آموزش‌ها به سادگی درآمدی ثابت برای خود ایجاد کنید.

کانال تلگرام

با کانال تلگرامی می‌‌توانید عضوی از سیستم پر سود افیلیت مارکتینگ لیموناد باشید و به سادگی هرچه تمام تر با گوشی موبایل خود اقدام به کسب درآمد کنید. لیموناد پلتفرم جامع آموزشی است، که شما می‌توانید با توجه به موضوع کانال خود آموزش‌های لیموناد را نشر و از آن کسب درآمد کنید.

وبلاگ لیموناد

لیموناد فضای وبلاگ را در اختیار شما همکاران گرامی قرار داده است، بلاگ لیموناد بستری پربازدید برای شروع به همکاری است، شما می توانید در بلاگ لیموناد مقاله بنویسید، و لینک‌های اختصاصیِ بازاریابی خود را در مقالات قرار دهید. با این کار می توانید به سادگی برای خود درآمدی ثابت ایجاد می کنید.

۴ قدم ساده برای کسب درآمد از افیلیت مارکتینگ لیموناد

ابتدا در سایت لیموناد عضو شوید

سپس لینک اختصاصی از آموزش‌های مد نظر خود را بسازید، همچنین می توانید از لیست آموزش‌ها و دسته‌های پر بازده موجود در صفحه بازاریابی هم استفاده کنید.

لینک اختصاصی را در وبلاگ، وبسایت، اینستاگرام، تلگرام و یا سایر شبکه‌های اجتماعی‌ خود بگذارید. همچنین می‌توانید در بلاگ لیموناد مقاله بنویسید و از این طریق اقدام به فروش آموزش کنید.

بعد از تبلیغ دوره‌های آموزشی به ازای هر فروش به شما کمیسیون فروش تعلق می گیرد، که می‌توانید به صورت لحظه‌ای در بخش مالی لیموناد مشاهده کنید.

کسب درآمد از اینترنت

با سیستم همکاری در فروش فایل آموزشی لیموناد به سادگی کسب درآمد کنید.

با سیستم کسب درآمد افیلیت مارکتینگ دوره آموزشی لیموناد می‌توانید لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کنید، این سیستم برای نوجوانان، جوانان، خانم‌های خانه دار، وبمسترها و هر فردی که شبکه‌های مجازی و یا اینترنت فعالیت می‌کند مناسب است و می توانید برای خود منبع درآمد خوبی را به سادگی ایجاد کند.

سوالات متداول

کمیسیون در سیستم همکاری در فروش دوره آموزشی لیموناد برابر با ۲۰ درصد می باشد.

فهرست